עזרא ידיד
 
 
 
 
072-3231191
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ משכנתאות

 
 
 
 
 
 
 

ייעוץ משכנתאות לרכישת דירה למגורים

 
לא צריך לחשוש מלקיחת משכנתא כשמקבלים עזרה מגורם מקצועי. עזרא ידיד- יועץ משכנתאות מלווה אתכם אישית לאורך כל הדרך, כדי לעזור לכם לחיות באיזון כלכלי, ולקבל משכנתא שמתאימה לכם באופן אידיאלי.

התכנון מתבצע מתוך חשיבה קדימה, כלומר - תוך ההתמקדות בתוכניות העתידיות שלכם מצד אחד, וחיי היום יום שלכם מהצד השני. כמו כן, אתם נהנים מליווי צמוד שלי לאורך חיי ההלוואה, שמאפשר לכם לתכנן ולקבל החלטות כלכליות שישתלמו לכם בטווח המיידי והארוך.
 

מיחזור משכנתאות

 
לעתים החיים מפתיעים. הוצאת כספים בלתי צפויה או דווקא קבלת סכום נאה בהפתעה, יכולים להשפיע על המשכנתא שלקחתם, ויש לשקול את הצד הבא שרוצים לעשות. לפעמים רוצים להגדיל את המשכנתא הקיימת, ואז יש צורך לבחון האם זה כדאי ולקבל אישור עקרוני או שאולי עדיף להישאר במסלול הראשוני שאליו התחייבנו. אני עושה את כל המאמצים כדי לבחון את הדברים ולמצוא את הפתרון האידאלי עבורכם, במטרה להוביל את המשכנתא או לפרוס אותה אחרת.
 
 
 

משכנתא הפוכה – לבני 60 ומעלה

 
החלטתם לעזור לילדים עם חתונה או לימודים ואתם זקוקים לכסף? במקרים מסוימים משכנתא הפוכה היא בדיוק הפתרון שאתם מחפשים. הבנק יספק לכם הלוואה, ואתם לא תצטרכו להחזיר לו את הסכום, אלא לשלם רק על הריביות. אתם קובעים את תאריך הפירעון או שהבנק יקבל את הנכס שלכם, בבוא העת (חלילה, לאחר פטירתכם).
 

הלוואה לכל מטרה וגיוס אשראי לפרטיים ועסקים

 
בעלי עסק או אנשים שמעוניינים לשפץ את הבית, לטייל בעולם או לעזור לילדים לעתים זקוקים לכסף נזיל. כאשר יש לכם כבר נכס, ניתן לשעבד אותו לבנק ובתמורה לקבל הלוואה מהבנק לכל צורך שיש לכם. אני נמצא כאן בשביל להשוות בשבילכם את הריביות, ולבדוק את כל הנתונים הנדרשים כדי שההלוואה תהיה כמה שיותר משתלמת עבורכם.