עזרא ידיד
 
 
 
 
072-3231191
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
 
 
 
 
 
אחרי שחסכתם במשך שנים כסף, הצטמצמתם בבילויים ופינטזתם על בית חלומותיכם, נראה שבשעה טובה מצאתם את הנכס שתמיד רציתם. כעת אתם רגע לפני הפנייה אל הבנק, כדי לקחת משכנתא.

ייתכן ואתם חוששים מהרגע הזה, כי אחרי הכול אתם הולכים לקחת הלוואה לתקופה של כמה שנים טובות. ייתכן גם שאתם לא בטוחים אם זה כדאי, כי אולי לא תוכלו לעמוד בהחזר החודשי. וייתכן שהפחד הכי גדול שלכם זה לדבר עם הבנקאי ולנסות להבין מה אלה כל המונחים המוזרים שהוא זורק לאוויר.
 
 

אז מה עושים?

 
נעים להכיר. שמי עזרא ידיד, ואני יועץ משכנתאות שמתמחה בהתאמת משכנתא לצרכי הלקוח, מלווה אתכם בדרך המאתגרת ובייצוגכם מול הבנקים כדי להשיג עבורכם תנאים משתלמים וריביות אטרקטיביות שיחסכו לכם הרבה כסף בטווח הארוך. לאחר שבמשך שנים למדתי ועבדתי בתחום התיווך, היזמות והנדל"ן ובתחום ייעוץ המשכנתאות, יש לי את הכלים כדי לעזור לכם.
 
 
 
עזרא ידיד יועץ משכנתאות
 
 
 
 

ברשותי ניסיון רב בכל נושא הנוגע למשכנתאות וייעוץ פיננסי:

 
 
  • התאמת משכנתא לצורכי הלקוח
  • מיחזור משכנתא והוזלתה
  • גיוס אשראי לעסקים
 
 
 
  • מימון והלוואות – כולל הלוואה לכל מטרה
  • משכנתא הפוכה (לבני 60+)
  • פירעון משכנתא
 
 
 
 

לקחת מרווח נשימה ומשכנתא חכמה

 
עם ייעוץ מקצועי אתם יכולים לקבל טיפים שיעזרו לכם להיות בשליטה כלכלית, ולקחת משכנתא שתאפשר לכם להתנהל ביומיום בצורה נינוחה ורגועה, ומבלי שתרגישו חנוקים.

אני מזמין אתכם לפגישה אישית שבה אכיר אתכם ואת צורכיכם לעומק. במהלך הפגישה שלנו אבדוק את דוח ההכנסות שלכם או את תלושי השכר, נפרש את תדפיסי העו"ש ונבנה תוכנית תוך התייחסות לאורח החיים העתידי שאתם מתכננים לכם ואפשרות ההחזר החודשי שמתאימה לכם.

לאחר שהגענו להסכמה ואקבל מכם ייפוי כוח, אלך לייצג אתכם מול הבנקים, אשווה עבורכם בין הריביות, ואלווה אתכם עד שתקבלו את ההלוואה מן הבנק לצורך קניית הנכס.
 
 
 

ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך

 
ייעוץ וליווי מקצועיים לאורך כל הדרך הם הדרך האידיאלית לתכנן ולקבל החלטות כלכליות, באופן המשתלם והנכון ביותר עבורכם. לכן, גם לאחר לקיחת המשכנתא, אני אלווה אתכם כדי לייעץ לכם כיצד ליהנות מהשינויים המתרחשים במשק ובהכנסותיכם, לצורך מחזור המשכנתא, כלומר - אפשרות לצמצם את פריסת התשלומים או לשלם פחות בכל תשלום.
 
עזרא ידיד
 
 
אתם מוזמנים ליהנות משירות מקצועי, אדיב, אמין ובזמינות מלאה. אשמח להיפגש אתכם ולהעניק לכם ייעוץ ראשוני מתנה, ללא כל התחייבות מצדכם. התקשרו: 072-3231191